Palazzo Rosso hotel Poznań stare miasto boutique hotel

Hotel w centrum Starego Miasta

to możliwość zwiedzania wszystkich atrakcji pieszo

WYPOCZYNEK W DOBREJ CENIE I W TRZYGWIAZDKOWYM KOMFORCIE

Położony w sercu Poznania Hotel Palazzo Rosso to kilkuwiekowe wyjątkowe miejsce, pięknie wkomponowane
w architekturę Starego Miasta. Pełen uroku historyczny budynek z XVII wieku dodaje charakteru oryginalnymi
historycznymi akcentami także swoim wnętrzom. Na szczególną uwagę zasługuje umiejętne połączenie stylów.
Dawne elementy zostały doskonale zaaranżowane w nowoczesne i funkcjonalne wnętrza.
Dzięki temu, Goście mogą cieszyć się komfortowym wypoczynkiem z niepowtarzalną atmosferą.

KOMFORTOWE KLIMATYZOWANE POKOJE
W CENTRUM POZNANIA

Kompozycja funkcjonalnej nowoczesności z elementami tradycyjnej aranżacji historycznych kamienic nadaje wypoczynkowi w Hotelu Palazzo Rosso szczególny charakter. Dla naszych Gości przygotowaliśmy 45 stylowych pokoi, w różnej konfiguracji i wielkości, w których może mieszkać komfortowo od jednej do czterech osób jednocześnie. Dla rodzin przygotowaliśmy pokoje pięcioosobowe, dla osób planujących dłuższy pobyt – apartament.

WYPOSAŻENIE POKOJU

Zgodnie ze standardem trzygwiazdkowego hotelu Goście
mają do dyspozycji:

  • bezpłatne Wi-Fi
  • telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej
  • klimatyzacja
  • sejf
  • lodówkę
  • kącik do pracy z biurkiem
  • telefon
  • w łazience: suszarka do włosów oraz zestaw kosmetyków.

RODZAJE POKOI

jednoosobowy

dwuosobowy

dwuosobowy delux

TRZyosobowy budget

rodzinny

apartament

HOTEL NA STARYM MIEŚCIE

Z panoramiczną windą z widokiem na Ratusz oraz wyjątkowym patio z biblioteką. Tutaj odpoczniesz od intensywnych wrażeń i uzupełnisz wiedzę o miejscach, które wcześniej zwiedziłeś. Dzięki kameralnej atmosferze całego obiektu poczujesz, że odpoczywasz i regenerujesz siły na kolejny dzień nowych doznań.

Aktualna oferta pobytowa

Romantyczny weekend
dla dwojga - 979 PLN
Pobyt
biznesowy - 350 PLN
Rodzinnie
w Poznaniu - 529 PLN

Sprawdź nasze aktualne pakiety pobytowe

Close Menu

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z ofertą naszego obiektu.

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres newsletter@gryf.info.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Hotel Hel

Chcesz odpocząć blisko natury, spacerować nadmorskim lasem i piękną piaszczystą plażą, podziwiać uroki małego portu oraz latarni morskiej, przyjedź do Hotelu Hel. Pierwszy czterogwiazdkowy Hotel w Helu ze smaczną kuchnią, basenem, sauną, jacuzzi oraz zabiegami wellness i kosmetycznymi. Zapraszamy nad morze!

Hotel Artus

Gdańsk to miasto o ponad tysiącletniej historii. Jeżeli chcesz poczuć wyjątkowy klimat minionych stuleci wybierzcie Hotelu Artus. Położony w zabytkowej kamienicy przy Starym Mieście, kameralny i chwalony prze Gości za pyszne śniadania. Tutaj także złapiesz chwilę relaksu podczas zabiegów spa lub seansie w saunie. Zapraszamy do serca Gdańska.

Gryf I

Ośrodek Wypoczynkowy i Kuracyjny położony w uzdrowiskowej części miasta, w odległości 100 metrów od morza oraz niedaleko molo. Ze względu na specyfikę obiektu dbamy, aby nasi Goście czuli się u nas dobrze.  Smaczna kuchnia oraz szeroki wachlarz zabiegów leczniczych sprawiają, że jest wybierają nas Goście, którym zależy na poprawie zdrowia

Gryf II

Wybierz ofertę na długi weekend nad morzem lub pobyt z zabiegami. Potrzebujesz głębokiego relaksu? Skorzystaj z szerokiego wachlarza masaży klasycznych, terapeutycznych oraz orientalnych. Nasze pakiety pobytowe to także smaczna domowa kuchnia.

Zapraszamy po zdrowie nad morze…

Hotel Palazzo Rosso
ul. Gołębia 6, 61–834 Poznań

Zadzwoń do nas

Hotel Palazzo Rosso
ul. Gołębia 6, 61 – 834 Poznań

Napisz do nas

Hotel Palazzo Rosso
ul. Gołębia 6, 61 – 834 Poznań

Nasza lokalizacja

Please fill out the form on the previous page.

Rezerwacja

Ośrodek Wypoczynkowy GRYF II
Konopnickiej 5, 78-100 Kołobrzeg

Nasz ośrodek z lotu ptaka